E-Ticaret Ürünleri Haakında Yapılan Yorumlar...www.kullananlar.gen.tr Üye Girişi Top 100 İletişim
Tüm Kategoriler Markalar
 

 

Bod Renault Scenic Perde


Bod Renault  Scenic Perde
4 Puan Verildi
1 Yorum Var
 
Ürünün Yaklaşık Fiyatı :
62 TL
 
Sayfa Hiti :
521 Kişi
 
Marka : Bod
   
Yayın Tarihi :
2011-12-24 00:00:00
 
Referans Kodu :
otbod3051
 
   
Ürün Açıklaması :  

.aracın modeline uygun yapılan 1 perdedir. .montaj klipsler yardımıyla yapılır. aracınız delinmez! .takılması ve sökülmesi gayet basittir. .perde takılı durumda iken aracın camı hareket edebilir. .aracın dışarısından içerisi gözükmez, içerisinden dışarısı çok rahat gözükmektedir. .perde takılıyken aracın içerisi güneşten korunur. .gece yolculuklarında arkadan gelen aracın farları sizi rahatsız etmez . bu ürünün setine geri sırça perdesi ıç değildir. .set 4 parçadan oluşmaktadir. .ön kapi camlari için üretim yapilmamaktadir.
Ürün Özellikleri :  
   
Kullanım Kılavuzu :  
Bod Renault Scenic Perde Kullanım Kılavuzu Henüz Eklenmemiştir.
   
Yetkili/Teknik Servisleri:  
Bod Renault Scenic Perde Yetkili - Teknik Servisi Henüz Eklenmemiştir.
   


Müşteri Yorumları
Bod Renault Scenic Perde
Ortalama 4 Puan Verildi.
1 Kullanıcı İnceledi.

Bod Renault Scenic Perde Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi Tavsiyesi
Olarak Ürününü Kullananların Puanlamalarını Sağlıyoruz. Bu Ürün İle İlgili Yorumuz Varsa Aşağıdaki Formu Kullanarak Ekleyebilirsiniz.
Tarafından 2013-12-21 11:12:27 Tarihinde Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.Bod Renault Scenic Perde Ürünü İçin Yapılan Yorum.
4 Puan Verildi çok şık duruyor
perdelerin montajı gayet yalın geri kelebek camların bulunduğu bölüme klipsiz oturtarak monte edebiliyorsunuz,kapı camlarına ise segman diyerek tabir edilen montaj klipslerini sırça fitillerinin arasına geçirip henüz sonra perdeyi klipslerin arkasına geçiriyorsunuz,yalnız klipslerin sert aksama geçme plastik başlıkları perdeyi çıkartmaya çalıştığınızda çıkıp düşüyor,kaybolma riski çok bu sebepten kuvvetli 1 yapıştırıcı ile sert aksamına sabitlemenizi tavsiye ederim.perdeler takıldığında çok şık duruyor ve dışardan bakıldığında arabanın içi neredeyse gözükmüyor,hatta sırça filmi varmış gibi duruyor,keşke geri sırça içinde yapsalarmış,scenic i vasıta olanlara tavsiye ederim.
İsimsiz Tarafından 2012-01-31 00:00:00 Tarihinde ÇANKAYA/Ankara Şehrinden 4 Puan Vermiş.


 

Yorum Ekle
Bod Renault Scenic Perde Ürünü ile ilgili görüşlerinizi ve deneyimlerinizi herkesle paylaşın...
Yorum Başlık :
Yorumunuz :*
Değerlendirme Puanı :
Adınız - Soyadınız:
Email Adresiniz :

Sitede Gösterilmeyecektir.
Bulunduğunuz Şehir
Güvenlik Kodu :
 


Paylaş
 

 

 

Benzer Ürünler
Bod Renault  Scenic Perde
Bod Renault Scenic Perde 4 Puan Verildi 1 Yorum Var

 

 

Hızlı aramalar

İstanbul Bor Ducato Renault Laguna Katlanır Tabure For-x Connect Ön Panjur Honda Crv A091 Skoda Polo Fusion Geely Kullanım Klavuzu 243 Ookay Cbf 150 W213 Yaris Qashqai Bijon Kapağı Tül Armster Opel Volvo S40 Z Tech Cd Çalarsız Vito Solux Laguna 2 Modacar Montreal 15 İnç Jant Kapak Seti Hava Saati Vivio Bijon Anahtarı Kullanma Talimatı Audi A3 Phılıps H4 Kullanma Talimati A 341 Mikado Cruze Mazda File Doblo Honda Civic Fuj

kullananlar.gen.tr tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden alınmalıdır. kullananlar.gen.tr'de verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden,yorumlardan veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı kullananlar.gen.tr sorumlu tutulamaz. kullananlar.gen.tr'de yer alan müşteri yorumları, o ürün ile ilgili bilgi verilmek amacıyla yayınlanmaktadır, yorumlarla ilgili sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. kullananlar.gen.tr'de yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.